amerykanin ohno spodziewa się wygrać trzy- szczyt

If you cant post anywhere else, you can post here.

Moderators: lugnutz, SHAQ

amerykanin ohno spodziewa się wygrać trzy- szczyt

Postby justus608 » Wed Aug 29, 2012 8:09 am

vancouver, 09 lutego () - dwa razy mistrz olimpijski i sześć tytułów uchwyt świat apolo anton ohno stanów zjednoczonych zamierza iść polewa krótki męskiej podium toru na jego trzeci zimowych igrzysk olimpijskich w vancouver. apolo anton ohno , olimpijski medal zwycięzca złoto w prędkości jazdy ,[url]nike air max polska[/url], stanowi na imprezie dla uruchomienia blackberry curve w beverly hills w kalifornii 31 maja 2007 roku. (/ reuters,[url]discount tods shoes[/url], photo file) \"chcę podium. chcę wygrywać wyścigi \", powiedział27 -latek w zespole amerykańskiej konferencji prasowej tutaj na wtorek. \"jestem w najlepszej formie fizycznej mojego życia. \" ohno , który zdobył 1500 męskiej mw salt lake city w 2002 roku i 500 m. męskie cztery lata później w turynie, oczekuje cohat-trick tutaj w pobliżu jego ojczyzny. \" wszyscy mamy bardzo duże nadzieje . krótki utwór nie jestsport,[url]Tods Womens Ballerinas Shoes[/url], gdzie dajesz prognoz. ale na pewno chcesz stanąć na podium , \" powiedział. mieszkaniec seattle czułem się bardzo komfortowo konkurować w vancouver , mówiąc, że za miastem granicznym kanadydomu sekund . ohno został porównany do prędkości legendy skating eric heiden i bonnie blair,[url]Moncler Kobieta[/url], z których każdy zdobył pięć złotych medali olimpijskich w usa w 1980 i na początku 1990 , ale wolał nie brać na ciśnienie. \"staram się nie myśleć o tym. moje cele są nieco inne niż to, co media chcą przedstawiać ,[url]Buty nike air max[/url],\" powiedział ohno . \" ja tylko pobyt na przebieg i tylko pobyt skoncentrowane \". ohno rozpocznie swoją kampanię w vancouver , w dniu otwarcia krótkich zawodach na torze w 1500 męskiej metrów. będzie również uczestniczyć w 500 m. mężczyzn, 1000 m i 5000 m przekaźnik .
Related articles:

trzy potwierdzone żyje, 40 rannych w wypadku state

amerykański korpus pokoju , aby powrócić do tune

jak ustalić, czyprodukt lub usługa jest naprawdę w
justus608
Professional Bike Rider

Return to Penalty Box